Hakkımızda

Canova Kasap 2006 yılında İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan ÜMRANİYE de kurulmuştur. Kaliteli hizmet anlayışımızı daha iyi ve kaliteli bir noktaya taşımak için kurumsal web sitemizde siz değerli müşterilerimizle buluşuyoruz.

Ürünlerimizin tamamı sertifikalı olup alanında uzman personelimizin standartlarını belirleyen üstün hizmet ve servis anlayışı ile  misafirlerimizle paylaşıyoruz.

Canova Kasap, dünden bugüne kaliteden ödün vermeyen, 1. planda hep müşteri memnuniyeti olan bir kurum olarak, kasap geleneğinin ayakta durması için sürekli çaba sarfeden firmamızın ilk hedefi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak olmuştur.

Canova Kasap; en iyi olmanın, en iyi eti bularak ve sürekliliğini sağlayarak başladığına inanan bir görüşü temel alıp yüksek kalite standartlarında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Bulunduğu çevrelerde en iyi hizmeti sunan Kasap ve Şarküterimiz bulunduğu bölge aracılığı ile özellikle yaz aylarında mangal ve piknik sevenlerin de uğrak yeridir..

Sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi iletebilirsiniz. Ev ve iş yerlerine servisimiz bulunmaktadır.

Canova Kasap Duyurular

Canova Kasap Şarküteri
Canova Kasap ve Şarküteri olarak sizlere uzun yıllardır aynı kalite ve lezzetli ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Evlere ve İş Yerlerine Paket Servisi
Ihlamurkuyu ve bölgemizde evlere ve iş yerlerine paket servisimiz vardır. İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.